web stats tools
Sponsoroi PUS-Basketia: Tee ostoksesi tšmšn linkin kautta Kokeile nettisivu-mainoksia: 10 € liittymisbonus! Tue teekkarikoripalloa: http://pusbasket.nimenhuuto.com/sponssi
x
ÔĽŅ


Unknown Jari Vepsšlšinen
Name Jari Vepsšlšinen
Nickname
Number #xx
Height 194 cm
Position 3-4
Birth year 1991
Junior team Kataja
# of PUS-seasons Rookie
Bread-n-butter move
Song to warm-up CD
Stats 10-11 (pts / reb)