web stats tools
Sponsoroi PUS-Basketia: Tee ostoksesi tämän linkin kautta Kokeile nettisivu-mainoksia: 10 € liittymisbonus! Tue teekkarikoripalloa: http://pusbasket.nimenhuuto.com/sponssi
x
ï»ż


Unknown Pasi Ström
Name Pasi Ström
Nickname
Number #5
Height 198 cm / 6'6''
Position 4-5
Birth year 1987
Junior team PeKa
# of PUS-seasons R
Bread-n-butter move Baseline jumper
Song to warm-up CD
Stats 08-09 (pts / reb) - / -
Stats 09-10 (pts / reb) /

Pasi joined the team for 2012-13 season after playing in Kotka and Lappeenranta.